Лісничий Кедринського лісництва Золотар В.В.

Кедринське лісництво загальною площею 5403 га розташоване в східній частині лісгоспу на території Тячівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в ур. Кедрин кв. 10 на відстані 15 км від контори лісгоспу та 70 км від районного центру. Територія лісництва розділена на 2 майстерські дільниці та 8 обходів.
Лісові масиви лісництва розташовані на території району буково-ялицевих та буково-ялинових лісів Чорногір’я. Тривалість вегетаційного періоду 197 днів, з 13.04. по 28.10. Середньорічна температура повітря +5,70С, максимальна + 370С, мінімальна - 360С. Пізні весняні заморозки можливі і по 23 травня, а ранні осінні з 14 вересня. Середньорічна кількість опадів 1499 мм. За час вегетаційного періоду випадає 58% опадів. Середня глибина промерзання ґрунту 16 см, максимальна 25 см. Постійний сніговий покрив встановлюється з 25.09. Сніг тане з 25.03 по 01.05. Вітри переважають північно-східного, західного, північно-західного, північного направлень. Переважаючі типи ґрунтів: бурі, гірські-лісові, середньо глибокі, суглинові різного ступеня скелетності та еродованості, часто слабо і середньо змиті, інколи поверхнево-камянисті суглинкові.   
Середній клас пожежної безпеки 2,47.
Наявні два розсадники. Один із них має загальну площу 1,12 га, із них корисна площа 0,96 га, інший має загальну площу 0,76 га, із них корисна площа 0,52 га.
В 50-70-ті роки на території цього лісництва працював Бурса Й.Д. лісничий Бертянського лісництва (тепер Кедринське), якому було присвоєно ряд урядових нагород.
На території лісництва є Заказник загально-державного значення «Кедринський» площа 166 га, в кв.9, тип ботанічний. Тут унікальний осередок сосни кедрової європейської з домішкою модрини польської.
Також два Заказники місцевого значення:
«Аршична» площа 24,5 га в кв.6,9,10, тип ботанічний, тут природні угрупування травянистих рослин з перевагою арніки гірської рідкісного виду, занесеного до Червоної книги України;
«Явірник» площа 37,4 га, тип лісовий. Цінний тим, що тут є праліс явора з домішкою ясена та в’яза гірського. Має лісівниче та наукове значення.
На території цього лісництва є унікальна місцина – парк Масарика. Він розташований на висоті 700 м над рівнем моря на схилі в 15ͦ у кварталі №10, поблизу контори лісництва та гірської річки Брустурянка.
Тут, на площі 0,6 га,  ростуть раритетні насадження модрини польської (Larix polonica). За переказами, молодняк екзотичного дерева власноруч заклав перший президент Чехословаччини, філософ та політичний діяч Томаш Гарріг Масарик під час своєї подорожі Карпатами. Завдяки такій історичній цінності та характеристикам окремих екземплярів модрини, що дозволяють ідентифікувати все насадження як еталонне, парк здавна є гордістю та візитною карткою Кедринського лісництва.
Наразі насадження є різновіковим. Адже ростуть тут як старі дерева модрини польської – ровесники перебування Масарика на посту президента, так і різновіковий підріст. Аби зберегти історичну пам’ятку для нащадків, працівники лісової охорони приділяють особливу увагу догляду за цим угіддям.
В лісовому фонді цього лісництва наявні 3 плюсові дерева ялини звичайної, а також 17 дерев сосни кедрової європейської і одна постійна лісонасіннєва ділянка, яка знаходиться у кварталі №9 виділі 15,36 площею 21 га, для збору лісового насіння  сосни кедрової європейської.